Referent obchodu

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • Tvojou úlohou bude:
  • starostlivosť o pridelených zákazníkov - aktívna komunikácia v cudzom jazyku na dennej báze ( anglický jazyk je podmienkou).
  • Spravovanie dopytov a objednávok od zákazníkov.
  • Vypracovanie cenových ponúk podľa požiadaviek zákazníka.
  • Zadávanie objednávok do systému.
  • Sledovanie dodacích termínov.
  • Kontrola splatností faktúr a príp. vymáhanie pohľadávok.
  • Plánovanie výrobného procesu na základe obdržaných objednávok, vypočítavanie výrobných kapacít.
  • Pravidelný reporting.
  • Pracovná pozícia je na zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Miesto práce

Dopravná 3A, Topoľčany

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Termín nástupu

ASAP

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900 EUR/mesiac

základná zložka 700,00 € + osobné ohodnotenie 200,00 €

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • Zaujímavá práca v stabilnej spoločnosti.

  • Ponúkame príjemný a priateľský kolektív.
  • Systém benefitov:
  • Mimoriadne odmeny
  • Odmena pri pracovnom jubileu.
  • Bezúročné pôžičky.
  • Odmena za odporučení nového zamestnanca.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

stredoškolské s maturitou

nadstavbové / vyššie odborné vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti:

Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

výborné organizačné a komunikačné schopnosti, orientáciu na zákazníka, technické a analytické myslenie, pozitívny postoj a tímového ducha.